RESURSAI
KNYGOS
A. Šapovalov "Išlaisvinimas per tiesą"


"Dėkoju mano pačiam artimiausiam draugui – Jėzui Kristui, mano brangiausiai padėjėjai Šventajai Dvasia, – be Jos mano gyvenimas šioje žemėje būtų neįmanomas, – ir mano mylinčiam Tėvui už regėjimus ir apreiškimus paskutiniųjų laikų Bažnyčiai.

Tai, ką jūs šioje knygoje perskaitysite, sukrėtė mane iki pačių mano pagrindų, ir aš tikrai žinau, kad tik dvasinis žmogus šią žinią išgirs ir supras. Tai mūsų Dievo kvietimas. Jis kviečia Savo Bažnyčią į paskutinę kovą, kuri atneš šėtono karalystei patį didžiausią nuostolį ir griūtį. Regėjimus, aprašytus šioje knygoje, Dievas davė tam, kad sugriautų velnio melą, kuriame jis laikė Bažnyčią daugiau nei du tūkstančius metų.

Visus, kurių rankose bus ši knyga, primygtinai prašau: nesielkite su ja kaip su eiline knyga. Paprašykite Šventosios Dvasios, kad Ji atvertų jums paslaptis, gelmes ir tiesas, kurios joje aprašytos ir kurias atverti gali tik pats Dievas.

O nuo savęs prašau, kad mylima Šventoji Dvasia apreikštų ir duotų šios knygos supratimą tiems, kas trokšta ir ieško tiesos, bei uždengtų tiems, kas turi nešvarius motyvus, ieško naudos ir nori sustabdyti bei suteršti paskutiniųjų laikų Bažnyčią."


A. Šapovalovas
Parsisiųsti el. knygą (*.pdf formatu )


Taip pat yra galimybė nusipirkti knygą lietuvių ir rusų kalbomis. Knygos kaina 12 Lt.
Dėl pirkimo prašome kreiptis tel. + 370 652 73121 Zita.
Pasidalink
DRAUGAI

Transformation center
Pastoriai Andrey ir Svetlana Shapovalov
(Sietlas, USA)
http://g12life.org

G12 Globale Vision
Pastoriai Alexander ir Elena Kleninger
(Manhaim, Germany)
www.g12gv.eu
Dangaus Karalystės Misija
Pastoriai Deivis ir Eglė Gribauskai
(Vilnius, Lietuva)