NAUJIENOS
SIGNS WONDERS MIRACLES 2012-02-23

Aš dėkinga Dievui, kad 90-aisiais metais, priartinęs mane prie savęs, Jis negailėjo Savo prisilietimų, dovanų pasireiškimo ir susitikimo su Juo realumo. Todėl aš susipažinau su išgelbėjimo, stebuklų, ženklų ir apreiškimų Dievu. Aš – gyvas Jo jėgos ir išgydymų liudininkas. Deja, kartu aš ir liudininkas daugelio nusivylimų, neišsipildžiusių lūkesčių ir tikėjimo krizės savo kartoje, šiuolaikinėje krikščionybėje.

Todėl mano širdies šauksmas  – Viešpatie, Dieve, parodyk Save! Aš noriu, kad mano karta susidorotų su asmeninėmis krizėmis, nusivylimu tikėjime ir galėtų judėti kartu su Dievu.

Aš tikiu, kad atėjo laikas Dievo vaikams vaikščioti Dievo karalystės realume, rodant Jo ženklus ir stebuklus. Konferencija "Signs, Wonders, Miracles" – tai Jo antgamtiškų veiksmų prieinamumo demonstracija.

 

 

 AUDIO
Aleliuja
 
Drink_In_Deep_SWMC
 
Fire_Fall_Down_SWMC
 
How_He_Loves_Us_SWMC
 
King_of_glory_SWMC
 
Marked_by_Heaven_SWMC
 
My_Soul_Longs_SWMC
 
Prepare_the_way_of_the_Lord_SWMC
 
Rooftops_SWMC
 
Rooftops2_SWMC
 
Take_me_up_to_the_spirit_SWMC
 
The_Great_I_Am_SWMC
 
As_the_deer_SWMC_&_Alik
 
Garden_SWMC_&_Alik
 
Show _Me_Your_Glory_SWMC_&_Alik
 
Let_it_rain_SWMC_&_Polianka
 
Nuotraukos
 
Pasidalink
VISO: 2
KOMENTARAI
Komentarai - SIGNS WONDERS MIRACLES
Albinas
2012-02-23 16:42:13
Sveiki, ačiū Tėveliui ir visai komandai už atlikta darbą ir pastangas organizuojant šitą Tėvo meilės ir jo ugnies prasiveržimo konferencija.Asmeniškai man dar 3 dienas po konferencijos tęsėsi išskirtinis inkauteris su Tėvu. Konferencijos metu ir po gavau keletą rimtų išlaisvinimų.Jo meilei ir malonei nėra ribų .....
saulius
2012-02-20 09:02:40
wow,woow,Dievui slove aleliuja,pirma syki padekojau viespacui uz tiesiogine transliacija ir uz interneta,pamokslaujant dzulijai nukritau nuo kedes ziuredamas online,nu daba rimciau as meldziausi uz jusu konferencija ir jus visa laik palaikau maldomis aleliuja Dievas geras tiesiog tai Dievo darbas galima butu dar daug ka rasyti ,bet nemegstu tusciazodziaut,bukit palaiminti Jezaus vardu te saugo jus veda ir mokina musu viespats aleliuja slove jam amen
Vardas*
El. paštas
Jūsų komentaras*
DRAUGAI

Transformation center
Pastoriai Andrey ir Svetlana Shapovalov
(Sietlas, USA)
http://g12life.org

G12 Globale Vision
Pastoriai Alexander ir Elena Kleninger
(Manhaim, Germany)
www.g12gv.eu
Dangaus Karalystės Misija
Pastoriai Deivis ir Eglė Gribauskai
(Vilnius, Lietuva)