ENCOUNTER
PRE-ENCOUNTER
Pasiruošimas „Susitikimui su Dievu“ (Pre Encounter)


Naujai įtikėjęs ateina į pasiruošimo „Susitikimui su Dievu“ (Encounter) užsiėmimus. Užsiėmimuose  jis  ruošiasi trijų dienų seminarui „Susitikimui su Dievu“. Išankstinis pasiruošimas  yra būtinas tam, kad seminaras „Susitikimas su Dievu“ (Encounter) būtų sėkmingas ir maksimaliai efektyvus.

Vieta: Užsiėmimai gali vykti  arba bažnyčioje arba namų grupėje.

Mokytojai:  Mokytojais  gali būti pastoriai, G12 struktūros lyderiai arba namų grupių lyderiai.

Kai bažnyčia  tik pradeda taikyti Pažinimą, jos lyderių struktūra dažnai būna dar nesusiformavusi... Todėl, aš manau, kad padėti “Susitikimui su Dievu“ (Encounter) turi tie, kurie yra daugiau dvasiškai  patyrę, geriau žino Bibliją, ir aiškiau supranta Pažinimą.

Trukmė: Keturias savaites po vieną valandą,  arba dvi savaites po dvi valandas savaitėje. Viskas priklauso nuo žmogaus poreikių. Jei tai yra naujai įtikėjęs žmogus, reikia paskirstyti užsiėmimų laiką taip, kad jis galėtų  augti natūraliai.

Pasiruošimas „Susitikimo su Dievu“ (Encounter) kursui prasideda nuo įtvirtinimo proceso pradžios. Naujai atgimusiam yra  labai svarbu užsiėmimuose dalyvauti  kartu su kitais, daugiau mokyme patyrusiais, žmonėmis.

Tikslas
: Naujai atgimęs turi įsisavinti bazines krikščioniško tikėjimo  pakopas. Tikslas - sustiprinti žmogaus tikėjimą jo išgelbėjimu, paaiškinti Kryžiaus ir Dievo jėgos reikšmę išgelbėjimui ir paruošti naujai atgimusį „Susitikimui su Dievu“ (Encounter).

 

 

Pasidalink
DRAUGAI

Transformation center
Pastoriai Andrey ir Svetlana Shapovalov
(Sietlas, USA)
http://g12life.org

G12 Globale Vision
Pastoriai Alexander ir Elena Kleninger
(Manhaim, Germany)
www.g12gv.eu
Dangaus Karalystės Misija
Pastoriai Deivis ir Eglė Gribauskai
(Vilnius, Lietuva)